Logo

nov bipper kupen vo mk za svoja dusa

Број на оглас: 2565047 | Објавен на: 17.12.2017, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Bipper

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


klima servo kuka centralna
moze zamena za suv nisan quashqai
wv tiguan skoda yeti so vasa ili moja doplata
goran 076387748

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач