Logo

Senzor za Radalica e46 330d

Број на оглас: 2565688 | Објавен на: 29.06.2018, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330 d

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Senzor Radalica 330 d - 0281002477 1500 den

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 1111

Потврден огласувач