Logo

Vila vo Star Dojran

Број на оглас: 2565818 | Објавен на: 23.06.2018, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 250 m²

Број на соби: 6

Греење: Дрва

Наместена: Делумно

Цена: 5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dvospratna vila so vkupna povrsina od 250m2, i dvorno mesto od nad 400m2.
Vilata se naoga na 100m od crkvata sv. Ilija, na vlezot vo Star Dojran.

  Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

  miroslav