Logo

Pojacalo, Tuner, Deck, Cd-player, Dvd, Zvucnici

Број на оглас: 2566095 | Објавен на: 03.08.2020, 02:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

1.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Pojacalo Yamaha, Tuner Sony, Deck Aiwa, Cd-player Sony, Dvd Lg so Zvucnici 5+1, Zvucnici Carwin-Vega 2 kom, Video Recorder Panasonic.
Se prodavaat samo komplet !

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач