Logo

Iveco Stralis euro 5 i poluprikolka Schmitz

Број на оглас: 2566165 | Објавен на: 20.04.2019, 00:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveco Stralis euro 5 2007g registracija cela godina nova turbina i dr.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач