Logo

Sony str 414l i dek sony tc-u2

Број на оглас: 2566182 | Објавен на: 16.02.2018, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Радио ресивери

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba kako novi golden age perfekten zvuk komplet 150e

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач