Logo

WiFi адаптер за компјутер/лаптоп

Број на оглас: 2566292 | Објавен на: 12.04.2018, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


WiFi адаптерот е нов, некористен.
По потреба може да се прати и по карго.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ilija