Logo

Kamin

Број на оглас: 2566528 | Објавен на: 12.06.2019, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kamin vo mnogu dobra sostojba

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Skender

Потврден огласувач