Logo

Se bara sofer za rabota vo SVEDSKA firma !

Број на оглас: 2566660 | Објавен на: 30.06.2020, 23:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potrebni dokumenti:
-BG passport;
-BG vozacka E-kategorija
-BG Kompetetnost

Se vozi samo vnatresno Svedska


vozac sofer

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач