Logo

Se prodavaat lusteri

Број на оглас: 2566833 | Објавен на: 17.09.2017, 00:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 lusteri odlichno sochuvani

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 LJUPCHO

Потврден огласувач