Logo

Камера Kamera Mirage 20

Број на оглас: 2567435 | Објавен на: 29.10.2017, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Половна аналогна камера.
Марка и модел: Mirage 20 (Super 8 Movie Camera)

Понудете цена....
Информации на тел. 070 / 376-963

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zora