Logo

Кршење,зидање, глетовање

Број на оглас: 2567667 | Објавен на: 15.09.2019, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Betonski xid,Ogradi,Bazenti,Krsenje,Gradenje na kuki.

Огласи од: Elmedin

Elmedin

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Elmedin

Потврден огласувач