Logo

Kompresor za Klima za Land Rover

Број на оглас: 2567844 | Објавен на: 26.03.2020, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Land rover Freelander

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 80 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ispraven kompresor za Land rover .Kupen od Solun po greska Model na kompresorot Denso

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач