Logo

PERFEKTEN Aprilia SL1000 v60

Број на оглас: 2567882 | Објавен на: 04.09.2017, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Спортски

Година: 2002

Модел: Xxxx

Километри: 55000

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dobri gumi dobar prenos servisiran kopletno diskovi plocki brenbo svekici kN filter kN na italijanski tabli kont 078424994 Moze zamena za audi vw seat

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Дејан

Потврден огласувач