Logo

15 bandasi 5 ×112

Број на оглас: 2568018 | Објавен на: 26.03.2018, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продаваInf 070 308 414

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 saso