Logo

Изнајмувам земјиште во Мрзенци

Број на оглас: 2568504 | Објавен на: 24.06.2018, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува земјиште во индустриска зона Мрзенци на место викано “Река“ со површина од 3.000м².
Земјиштето е оградено со мрежа и има објект од 32м² на два ката со магацински простор.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач