Logo

alfa 156 2.0 tng avtomatik na delovi

Број на оглас: 2568643 | Објавен на: 21.09.2017, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


alfa 156 2.0 tng na delovi a moze i cela,mk dokumenti,motor osteten,avtomatski menuvac

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач