Logo

DVODELNA GAJBA ZA PIVO

Број на оглас: 2568810 | Објавен на: 14.07.2018, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plasticna gajba za pivo... Se rasklopuva na dva dela.. Pogodna za nosenje... Donesena od Germanija.... Tel. 075 863 009

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran