Logo

Ford tranzit 2011

Број на оглас: 2569551 | Објавен на: 19.07.2018, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


160000 km kako nov moze da me barate i na 071337545 zoki moze zamena za auto vo cenata ne e vklucen ddv

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач