Logo

Се продава дубак, релаксатор, кенгур

Број на оглас: 2569725 | Објавен на: 15.08.2017, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Продавам дубак 1800ден., кенгур 600ден., релаксатор со вибрации 800ден. и џампер за на врата 1200ден. Се заедно 3800ден.
Информации само на телефон: 078722839

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач