Logo

туш кабина

Број на оглас: 2569895 | Објавен на: 27.07.2017, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


се продава туш кабина сочувана

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 rebeka

Потврден огласувач