Logo

ИМПЕРИЈА – Стан 34м²

Број на оглас: 2570626 | Објавен на: 10.08.2018, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 34 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: охрид

Цена: 39.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра A 26/28
Се продава стан со површина 34м²,со распоред – дневна,трпезарија со кујна, купатло,ходник,тераса.
Кат – 3
Орјентација - југ-исток
Станот се наоѓа во позади општина (2 минути пеш до чаршија – кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач