Logo

IDE to Serial HDD adapter i drugi delovi

Број на оглас: 2571004 | Објавен на: 15.03.2018, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Nov IDE to serial ATA adapter NOV nekoristen, i drugi komjuterski delovi
Cena po dogovor

Telefon za kontakt 075 215-770

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач