Logo

СЕ ПРОДАВА ДВОСЕМЕЈНА КУЌА +СТАРА КУЌА+300 КВАДРАТИ

Број на оглас: 2571155 | Објавен на: 10.08.2020, 06:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 190 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 1964

Број на балкони: Тераса + 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 42.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


ХИТНО СЕ ПРОДАВА ДВОСЕМЕЈНА КУЌА (200 КВАДРАТИ) И СТАРА КУЌА (60 КВАДРАТИ ) И 300 КВАДРАТИ ДВОР НА УЛ.СУТЈЕСКА БР. 3 ВО БЛИЗИНА НА ОСНОВНОТО УЧИЛИШТЕ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ-БИТОЛА, НАСЕЛБА БАИР, ВКУПНО 8 СОБИ СО 3 КУПАТИЛА, ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.
ИНФО.НА БР .076 446 106 ////

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mende

Потврден огласувач