Logo

Moderen luster i zidna sijalica

Број на оглас: 2571321 | Објавен на: 10.09.2017, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Komplet 2000

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач