Logo

Peugeot 307SW Swisspack

Број на оглас: 2571543 | Објавен на: 19.01.2018, 22:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 4.699 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 Hdi 110hp
Klimatronik dvozonska
Felni CC Starfish 16’
Zelen Karton
Cuvana kako nova i vnatresno i nadvoresno.
Donesena od svajcaria pred 6 meseci.
Full servisi na sekoj 10000km so kniska.
BEZ ZAMENI !
Info: 070600151

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 TONi

Потврден огласувач