Logo

iznajmuvanje na ladilnik,hladnjaca,termoking,frigo

Број на оглас: 2571886 | Објавен на: 18.02.2019, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


versime iznajmuvanje na vozila ladilnik za vasite razni potrebi, veselbi i dr. za informacii na;

070332880

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач