Logo

PREVOZ GRCIJA BUGARIJA I DR. ZEMJI

Број на оглас: 2572146 | Објавен на: 13.11.2018, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Организатори

Вид на оглас: Се продава


Вршам превоз, во климатизирана Опел Зафира, до 6 патника, каде и да Ви е потребно. Телефон за контакт 076 721 722 Васе. 076 721 722

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Димитар

Потврден огласувач