Logo

Гуми за вилушкар (Gumi za viljuskar)

Број на оглас: 2572155 | Објавен на: 20.07.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови DUNLOP гуми 500x180 со се внатрешни.
Цена: 5000 ден. за парче
и
Нови гуми (бугарски производител) 18x7-6.
Цена: 3000 ден. за парче

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Марјан

Потврден огласувач