Logo

Audi Q5

Број на оглас: 2572304 | Објавен на: 30.06.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 5

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 18.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi Q5 vo odlicna sostojba,kupeno vo noemvri 2009 od Porsche Skopje-Makedonija,kontakt i informacii samo preku mail bidejki vo momentot ne sme vo Makedonija

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач