Logo

Staklo za tus kabina

Број на оглас: 2572440 | Објавен на: 12.02.2018, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava staklo za agolna tus kabina 90x90 bez aluminium,vrata-181cm visina, 38cm dolzina, stranicno staklo- 175cm visina, 31cm sirina.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Posejdon

Потврден огласувач