Logo

Menjac za ford ka 2003

Број на оглас: 2572895 | Објавен на: 15.10.2018, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: KA 2003

Tип на делови: Менувачи

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Menjac za Ford KA 2003 ispraven
Kontakt telefon 078229255 Trajko

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач