Logo

Се изнајмува земјиште

Број на оглас: 2573790 | Објавен на: 21.06.2018, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува земјиште на Стариот автопат со површина од 4000м². Плацот излегува на автопатот (се граничи со Ас Специјал).
Има маркица за изградба на индустриски објект.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач