Logo

Se prodava masa so 4-ri reziserski stolici

Број на оглас: 2574004 | Објавен на: 01.08.2017, 06:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masa so 4-ri stolici vo odlicna sostojba, istite se reparirani i so novo platno.

Informacii na 072/218-220

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dejan