Logo

delovi za galloper i dr.4x4

Број на оглас: 2574229 | Објавен на: 22.12.2017, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Galloper

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


dellovi za terenski vozili.galloper pajero frontera nissan vitara. i dr.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Feta J