Logo

Се продава или се бара инвеститор

Број на оглас: 2574605 | Објавен на: 09.01.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Благој Јанков Мучето број 40, Струмица

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куката и дворното место се продават ИЛИ се бара инвеститор кој истовремено би инвестирал и би зел под наем голема деловна површина составена од подрумски простории и отворена површина одпред погодна за ресторан,кафетерија или друг вид деловна просторија.Наемот би бил најмалку на 5 години во зависност од инвестираните пари.Објектот(подрумските простории) е стар но се наоѓа на најексклузивната улица во моментот во Струмица,Струмичкото корзо т.е на улица Благој Мучето бр.40 во непосредна близина на паркот од едната страна и самиот центар на другата.телефон.070480281 Коста

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Коста

Потврден огласувач