Logo

SABA 70K

Број на оглас: 2574691 | Објавен на: 16.11.2017, 06:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија

Вид на оглас: Се продава


Beli piano finish kompresioni mn socuvani vo perfektna sostojba svirat za 10.000e dojdete uverete se mn redok model high end 32kg par alniko bas isophon sredni visokotonci philips

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач