Logo

Дрво на животот

Број на оглас: 2575067 | Објавен на: 15.02.2020, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


продавам собни цвекиња Дрво на животот во различни големини од 1,5м и помали а цената зависи од големината

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 boba

Потврден огласувач