Logo

Машина за пеглање

Број на оглас: 2575069 | Објавен на: 18.05.2018, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


продавам машина за пеглање зачувана и во исправна состојба

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 boba