Logo

Дабово буре

Број на оглас: 2575178 | Објавен на: 30.06.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработувам дабови буриња на традиционален начин од малешевски даб (БЛАГУН) од 5 до 600 литри и специјални барик буриња за вино од 225 литри, кои по желба може да бидат тостирани (меко,средно и тврдо).
Традиција на производство 50 години.

За повеќе информации јавете се на тел. 075307053-Зоран Страторски

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач