Logo

барокни столбчиња

Број на оглас: 2575529 | Објавен на: 21.10.2019, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


продавам украсни бетонски барокни столбчиња со арматура погодни за огради во дворови и на тераси

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 boba

Потврден огласувач