Logo

Italijanski mikser za testo

Број на оглас: 2575619 | Објавен на: 04.03.2018, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Pietroberto - italijanski mikser za testo
Kapacitet: 50kg brasno
Dve brzini
Kazan - levo i desno

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Пекарска Опрема - ХриСтеН®

Потврден огласувач