Logo

BAOTIAN HAMACHI NA DELOVI SO 1600KM!!!

Број на оглас: 2575622 | Објавен на: 12.11.2019, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


inf: PON /// SAB
09 /// 19 h

NOVI I POLOVNI DELOVI...ZA POVEKJE VIDOVI NA MOTORI SKUTERI I DR..

NOVI I POLOVNI GUMI POVEKJE DIMENZIII..10**12**13**16**17**18**21**

inf: 078945535 (viber) OD 08 do 18h

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

  (O) (O)◼◼(O) (O)