Logo

STOL FRIZERSKI/BERBERSKI NOVIII !!!

Број на оглас: 2576371 | Објавен на: 09.11.2018, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


POSEDUVAME KOMPLET ASORTIMAN SA FRIZERSKI SALONI

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 agron

Потврден огласувач