Logo

STOLICA RABOTNA SO NASLON EXTRA CENA

Број на оглас: 2576372 | Објавен на: 05.09.2018, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


STOLICA RABOTNA SAMO NOVIII

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 agron

Потврден огласувач