Logo

RABOTNA KOLICKA NOVIII EXTRA CENA !!

Број на оглас: 2576377 | Објавен на: 16.02.2019, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


KOMPLET ASORTIMAN SA FRIZERSKI SALON STOLICI,LAVORI,FARBI BLANS FENOVI I DRG..

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 agron

Потврден огласувач