Logo

DRZAC ZA FEN NOVI PO EXTRA CENA

Број на оглас: 2576381 | Објавен на: 04.04.2019, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


KOMPLET ASORTIMAN ZA FRIZERSKI SALONI SAMO NOVII !!!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 agron

Потврден огласувач