Logo

БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

Број на оглас: 2576657 | Објавен на: 25.11.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ-МЕТАЛНИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО С САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ ,БОЈАТА И ДИМЕНЗИИТЕ И НИЕ КЕ ВИ ГО ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТОТ.БОБАРАЈТЕ НЕ ,НИЕ ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ.ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛ 078/236 990 ИЛИ 078/263044
Email: milco.vanov@yahoo.com
ПОГЛЕДНЕТЕ НА facebook: Feniko Milco
НАШАТА НОВА ВЕБ СТРАНА Е: http://feniko2000,mk
ПРОВЕРЕТЕ НА НАШАТА НОВА ВЕБ СТРАНА
ТАМУ ИМА ПОГОЛЕМ ИЗБОР НА КРЕВЕТИ
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СОРАБОТКАТА

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач