Logo

БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

Број на оглас: 2576682 | Објавен на: 27.11.2020, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


ОД АВГУСТ 2019 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ ,БОЈАТА И ДИМЕНЗИИТЕ И НИЕ КЕ ВИ ГО ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТОТ.БОБАРАЈТЕ НЕ ,НИЕ ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ.ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛ 078/236 990 ИЛИ 078/263044 E-mail: milco.vanov@yahoo.com
ПОГЛЕДНЕТЕ НА facebook: Feniko Milco
НАШАТА НОВА ВЕБ СТРАНА Е:
http://feniko2000.mk ili samo feniko2000.mk
ОТИДЕТЕ НА НАСАТА ВЕБ СТРАНА ТАМУ ИМАТЕ ПОГОЛЕМ ИЗБОР НА МОДЕЛИ
ИЗБЕРЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ
БЛАГОДАРИМЕ НА СОРАБОТКАТА

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач