Logo

NISAN QASHQAI 2.0DCI 4×4

Број на оглас: 2576878 | Објавен на: 10.08.2020, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nisan qashqai 2.0dci 4×4 150ks so ful oprema vo odlicna sostojba reg na bg tablici moze da se carine

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач